Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Serdecznie zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Rękodzieła na Halach Targowych w Gdyni

Terminy: 
1 XII, 8 XII, 15 XII, 22 XII, 23 XII
Godzina: 9.00 – 16.00

Miejskie Hale Targowe we wszystkie soboty i przedświąteczną niedzielę handlową grudnia otwierają swoje przestrzenie na wyjątkowe wydarzenie - Świąteczny Kiermasz Rękodzieła. 

Do zaprezentowania swoich wyrobów zaprosiliśmy lokalnych twórców rękodzieła artystycznego. Będzie to doskonała okazja do zakupu wyjątkowych ozdób świątecznych, unikatowych, artystycznych prezentów zrobionych z bawełny, gliny, filcu i przeróżnych włóczek. Spotkamy także producentów ręcznie stworzonych przytulanek, kolorowych czapek, pięknej biżuterii – czyli niezwykłych i oryginalnych prezentów i upominków. 

Podczas trwania kiermaszu zapraszamy na kreatywne warsztaty z wystawcami. Każdego dnia Kiermaszu będzie można wspólnie z twórcami wykonywać prezenty podglądając specjalistów. 
Prezent wykonany własnoręcznie daje o wiele więcej radości obdarowywanej osobie.

Na kiermaszu nie zabraknie Mikołaja z prezentami ani świątecznego klimatu w postaci dekoracji oraz nastrojowej muzyki na żywo.

Miejskie Hale Targowe w Gdyni
PODZIEMIE Hali Łukowej
ul. Wójta Radtkego 36-40 

Wydarzenie na FB

Zachęcamy do zgłaszania się chętnych do udziału w wydarzeniu wystawców/rękodzielników na maila ida.roslon@arg.gdynia.pl.