"Mój Dietetyk" - popularna sieć poradni dietetycznych oficjalnym partnerem Hal Targowych w Gdyni

Ogólnopolska sieć poradni z gdyńskim rodowodem  "Mój Dietetyk", prowadząca także popularny portal internetowy "mojdietetyk.pl", została oficjalnym Partnerem Hal Targowych w Gdyni.

Hale Targowe to miejsce, w którym Gdynianie, a także turyści i mieszkańcy metropolii, mogą z powodzeniem zaopatrzyć się w większość kluczowych składników programów dietetycznych, układanych indywidualnie przez specjalistów i ekspertów placówek  "Mój Dietetyk.pl". Na naszej stronie (haletargowegdynia.pl), a także fanpage'u  portalu Facebook, będziemy takze zamieszczali  porady, wskazówki i artykuły informacyjne opracowywane merytorycznie przez specjalistów dietetyków. 

Podstawą zdrowego odżywiania się, życia w duchu Slow Life, jest przede wszystkim świadomość podstaw żywieniowych związanych m.in. z właściwościami dostępnych w sprzedaży warzyw, owoców, przypraw, a także mięsa i nabiału. Elementem edukacji społecznej będą m.in. spotkania z dietetykiem na Halach Targowych, a także autorskie spacery "zakupowo-doradcze".  

Działaniem wspierającym projekt edukacji zdrowego odżywiania się będą także warsztaty kreatywne dla dzieci, połączone z elementami zabaw i warsztatów kulinarnych.